Schola

Schola młodzieżowa.

Małgosia Kałwik - chociaż scholę w naszej parafii prowadzi niedługo, zgromadziła liczną grupkę dzieci i młodzieży, która upiększa swym śpiewem niedzielne msze święte.
Gosia z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Swoją pasją i zaangażowaniem potrafi zarażać tych młodszych, jak i nieco starszych. Doświadczenie w prowadzeniu grup muzycznych, jak i własne występy umożliwiają współpracę, która nie tylko przebiega w miłej atmosferze, lecz również pozwala na rozwój oraz uczy nabywać nowe umiejętności. 
Na nasze próby przychodzi młodzież i dzieci w zróżnicowanym wieku, a nowe osoby chętnie przyjmujemy do naszego grona. Jesteśmy zgraną grupą. Lubimy śpiewać i chcemy rozwijać się w tym kierunku, by coraz lepiej wielbić imię Pana, oraz by pomagać wiernym w coniedzielnej modlitwie.
Spotykamy się nie tylko w czasie prób oraz Mszy, ale także urządzamy sobie wspólne wyjścia, by razem spędzać wolny czas. Wyjeżdżamy wspólnie na wakacje, rekolekcje, a czasem festiwale. Jeżeli czujesz że lubisz i choć trochę umiesz śpiewać, a ponad to chcesz poznać nowych ludzi, przeżyć przygodę – czekamy na Ciebie! 
Kreator stron www - szybka strona internetowa